Alicja Lizurej
Alicja Lizurej
Agnieszka Pryca
Agnieszka Pryca
Sara Knapik
Sara Knapik

 

Warsztaty będą prowadzone przez certyfikowanych instruktorów i trenerów na najwyższym poziomie

 

Alicja Lizurej

Trener z artystycznym zacięciem J Absolwentka Instruktorskich Studiów Tanecznych przy Narodowym Centrum Kultury oraz psychologii i socjologii na Uniwersytecie Śląskim. Uwielbia działać z ludźmi i dla ludzi. Uczestniczka licznych kursów choreoterapeutycznych i arteterapeutycznych, wykładowca na Akademii Muzycznej w Katowicach. Prowadziła zajęcia z tańca współczesnego w Akademickim Związku Sportowym, ukończyła 2-letnią Szkołę Trenerów „Gniazdo”. Muzyka i taniec towarzyszy Jej przez całe życie.

Sara Knapik- Szweda

Jestem certyfikowanym muzykoterapeutą oraz oligofrenopedagogiem. Pracuje klinicznie jako muzykoterapeuta, a swoje umiejętności zdobywałam pod okiem znakomitych polskich i zagranicznych muzykoterapeutów i badaczy. Obecnie rozwijam się badawczo robiąc doktorat na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, współpracując z Akademią Muzyczną oraz prowadząc liczne warsztaty i szkolenia z zakresu muzykoterapii. Od niedawna jestem właścicielem MuzKi – miejsca gdzie jest prowadzona profesjonalna muzykoterapia.

Anna Zelech

Pedagog specjalny, instruktorka rękodzieła artystycznego. W pracy terapeutycznej posługuje się wieloma technikami rękodzielniczymi, posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu pracowni m. in. sztuki użytkowej, ceramiki, papieru dla kilku organizacji pozarządowych wspierających osoby niepełnosprawne – głównie z autyzmem.

Agnieszka Pryca

dyplomowana arteterapeutka, trener dramy, coach grupowy i zespołowy.